{ "type": "identify", "data": { "id":"None", "user": { "email": "d41d8cd98f00b204e9800998ecf8427e", "signupDate": "", "gender": "", "permission": "no" } } }
{ "type": "pageViewed", "data": "" }
{ "type": "gtmStart" }

ÜYELİK İLE YAPACAĞINIZ İLK ALIŞVERİŞİNİZE ÖZEL %10 İNDİRİM: 'HOSGELDINIZ10'

TERCİHLER
TR
Tercihler
Ülkeler
Dil
Türkçe
Para Birimi
TL

 

 

Evelyne Chetrite

SANDRO FEMME KURUCUSU VE SANAT DİREKTÖRÜ

Evelyne Chetrite, renkli çocukluğunu Fas'ta geçirdi; köyünün toprağının rengi ve annesinin giydiği basit ama şık beyaz kaftanlarla kontrast oluşturuyordu. Ayrıca Rabat'taki büyükbabasının mükemmel şekilde ürettiği gömlek yığınlarını da hatırlıyor. Burası onun giyim sevgisinin doğduğu yerdi. Ergenlik yıllarında Paris'e taşınması bu ilk hevesini onayladı ve kariyeri Paris sokaklarında kök salmaya başladı.

Hukuk okudu, ancak hafta sonları vintage mağazalarda çalışarak moda zihnini geliştirdi ve sadık alıcıları olan bir çevre oluşturdu. Didier Chetrite ile tanıştığında, Didier ona stilist olarak yeteneklerini kullanabileceği bir fırsat verdi. Çift, 1984'te Sandro macerasına birlikte başladı ve ilk butikleri Marais bölgesinin kalbindeki rue Vieille du Temple'da açıldı. Anında başarılı oldular.

Kadınlığa olan vizyonu, tasarımlarının temelidir; maskülen-feminen denklemi onun en sevdiği kendini ifade etme alanıdır ve giyindirdiği kişilere tartışılmaz bir Parisian zarafeti yaratır. Şehirli bir kız tarafından giyilen bu kıyafetler, alçakgönüllü bir görünüş sergilemekle birlikte, daha görünür olmalarını sağlar. Evelyne'nin çekiciliği içsel bir dengeyle beslenir ve bu ona doğal güzel bir görünüm kazandırır. Evelyne, kendine sadık kaldığı sürece yeni fikirler ve ilhamlara açıktır.


ILAN CHETRITE

SANAT DİREKTÖRÜ, SANDRO HOMME

Ilan Chetrite, Parisian markasının kurucularının oğludur, markayı erkek kardeş gibi tanımlamayı seviyor. Ekonomi eğitimi, ailesinin işine katılmasına ve genişlemesinde merkezi bir rol oynamasına neden oldu. Kağıt üzerinde finansal yönetici olarak görünse de, İlan'ın kendinin bile farkında olmadığı yaratıcı yetenekleri constdi. Stüdyoya girerek 2008 yılında erkek modasına kendi yaklaşımını sunan Sandro Homme'u piyasaya sürdü.

Marka, her kalıba uymayan ama her zaman şık bir erkek tasvir eder. Kusursuz kesilmiş ve uyumlu takımlar, modernleştirilmiş vintage stilleri, hafifçe genişletilmiş uzun ceketler ve göz alıcı parçalar gardırobunu oluşturur. Bu kusursuzluk her sezon herkese ayrıcalıklı bir hava katıyor.

Bugün İlan, Paris Moda Haftası'nda sunduğu koleksiyonlar aracılığıyla ikonik aile tarzını sürdürüyor. Her koleksiyon, her sezon yeniden keşfetmekten büyük keyif aldığı çok kişisel bir evrende yer alıyor.