{ "type": "identify", "data": { "id":"None", "user": { "email": "d41d8cd98f00b204e9800998ecf8427e", "signupDate": "", "gender": "", "permission": "no" } } }
{ "type": "pageViewed", "data": "Homepage" }
{ "type": "gtmStart" }

ÜYELİK İLE YAPACAĞINIZ İLK ALIŞVERİŞİNİZE ÖZEL %10 İNDİRİM: 'HOSGELDINIZ10'

TERCİHLER
TR
Tercihler
Ülkeler
Dil
Türkçe
Para Birimi
TL
desktop image mobile image

desktop image mobile image

SANDRO İLKBAHAR-YAZ 2024


FOTOĞRAFÇI: CHRIS RHODES

MODELLER: ROLF SCHRADER, ACHOL AYOR, ANTOINE BRABANT, ZAQUEL MENDES

STILIST: JOE MCKENNA

YÖNETMEN: IVAN VARELA SUÀREZ


SANDRO YARATICI EKİPLERİ FRANCK DURAND, JOE MCKENNA VE CHRIS RHODES ATÖLYESİNİN YARDIMIYLA SEZONUN İMAJINI YARATIYOR.

SANDRO İLKBAHAR/YAZ 2024 KOLEKSİYONU, MARKANIN FAVORİ SANATÇILARININ YARATICI EVRENLERİNİ ÇAĞRIŞTIRAN DOKULAR VE RENKLERDEN OLUŞAN BİR FONDA SAHNELENİYOR.


SANDRO, İLKBAHAR/YAZ 2024 SEZONU İÇİN KOZMOPOLİT KADINLAR İÇİN ZIT TARZLARI VE ETKİLERİ HARMANLAYAN DİNAMİK BİR GARDIROP SUNUYOR. BCBG GÖRÜNÜMÜ, BUHARLI BLUZLAR VE ELBİSELER YA DA DAR CEKETLERLE DEĞİŞİK ORANLARDA YENİDEN KEŞFEDİLİRKEN, SİYAH VE BEYAZ 90'LARI HATIRLATIYOR. YAPAY ELMAS DETAYLAR CEKET, GÖMLEK VE PANTOLON GIBI GÜNLÜK PARÇALARI SÜSLERKEN<, RENK PALETI VE KROŞE TAKIMLAR YAZ MEVSIMINI ÇAĞRIŞTIRIYOR. RAHAT, DÖKÜMLÜ PANTOLONLARDA SOLUK BASKILAR, MADALYONLAR VE ŞAL DESENLERINDE HINT ETKILERI GÖRÜLÜYOR. SANDRO KADINLARI ÇELIŞKILERLE OYNAYARAK HER DURUM IÇIN KENDI DENGELI STILLERINI YARATIYOR.


BU SEZON ERKEK KOLEKSİYONU, MİNİMALİST OVERSİZ STİLDE BOL CEKETLER VEYA TERZİ KESİMLERİ İLE TERZİLİĞİ VURGULAYAN ŞIK BİR SİLÜET İLE ÖNE ÇIKIYOR. LACIVERT, BEJ, KAHVERENGI, EKRU VE KOYU SIYAH TONLARINI IÇEREN RENK PALETINDE IŞLENMEMIŞ YÜN, PAMUKLU GABARDIN VE VISKON GIBI MALZEMELER KULLANILIYOR. PARÇALAR - CEKETLER, DÖKÜMLÜ GÖMLEKLER VE TAKIM ELBISELER - BİLİNÇLİ OLARAK SADE KESIMLI. BUNA KARŞILIK LAVANTA, ANASON VE SU YEŞİLİ PASTELLERININ YANI SIRA ÇEŞİTLİ BOYUTLARDAKİ ÇİÇEK BASKILARI KOLEKSIYONA RAHAT VE YAZLIK BIR DOKUNUŞ KATIYOR.